• Sobota, 21 września 2019r.

Produkty Marki Własnej Carrefour gwarancją bezpieczeństwa i jakości

Produkty marki Carrefour

Kupowanie produktów Marki Własnej Carrefour pozwoli Ci kontrolować dietę.

Jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych Klientów. Dlatego też robimy wszystko, by produkty Marki Własnej Carrefour rozwijały się razem ze wzrastającymi oczekiwaniami Konsumentów oraz ich świadomością:

Niektóre składniki, takie jak cukry i substancje słodzące, czy też barwniki, kwasy tłuszczowe trans oraz sól stają się niepożądane w codziennym odżywianiu - zmniejszamy więc ich zawartość lub eliminujemy całkowicie.

W zamian oferujemy produkty zawierające bonusy w postaci witamin i minerałów, będące źródłem błonnika oraz kwasów omega-3. Stawiamy na żywność nieprzetworzoną, wyprodukowaną w sposób naturalny pod marką Jakość z Natury Carrefour. Gwarantujemy pewność i uczciwość - wiele oferowanych przez nas produktów posiada certyfikaty, np. żywności bezglutenowej, BIO, pochodzącej ze zrównoważonej produkcji, jak też rybołówstwa. 

Produkty Marki Własnej Carrefour to rodzima wyroby i polscy dostawcy.

Dbamy o naszych kontrahentów oprócz relacji biznesowych oferując również rozwój. Takie podejście owocuje doskonalszymi jakościowo produktami oraz szerszym asortymentem.

Artykuły spożywcze w Carrefour

Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać swoje linie produkcyjne, co w konsekwencji owocuje zdobywaniem przez nich kolejnych certyfikatów jakościowych. A to z kolei w bardzo prosty sposób przekłada się na zwiększenie atrakcyjności oferowanych wyrobów. Chętnie pomagamy dzieląc się wiedzą o komunikacji biznesowej i marketingu. Dzielimy się również dotychczasowymi dokonaniami w zakresie społecznie odpowiedzialnego biznesu i polepszania jakości produktów.

Wyjątkowo atrakcyjna cena plus stale wysoka jakość to stałe elementy produktów Marki Własnej Carrefour.

Marka własna to zawsze alternatywa dla produktów określanych jako markowe - u nas alternatywa zdecydowanie korzystniejsza. Po pierwsze - wszystkie rzeczy wytworzone pod marką Carrefour są tańsze od swoich odpowiedników i to średnio aż o 20 do 40%. Po drugie zaś przy tak atrakcyjnej cenie wciąż zachowują porównywalną jakość.  

Share :

Może Cię zainteresować

Chleby Carrefour

Pieczywo jest zdecydowanie produktem, które spożywa się codziennie. Chrupiące bułeczki czy też pachnący...

Jaki ryż kupić?

Ryż to jeden z podstawowych składników każdej diety. W Azji ryż uprawiany jest od ponad 4000 lat! To podstawa...

Jaką kawę wybrać do ekspresu?

Szukając kawy, która będzie dla nas idealna powinniśmy brać pod uwagę to jak będziemy ją przyrządzać...

Dobry makaron - jak go wybrać?

Makarony należą do szczególnie lubianych produktów, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Polane pysznymi...