• Wtorek, 23 lipca 2019r.

Carrefour - kluczowe informacje

Sklepy Carrefour Polska

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, która pod swoim szyldem posiada 900 działających sklepów w kilku różnych formatach: supermarketów, sklepów osiedlowych oraz specjalistycznych, hipermarketu, a także sklepu internetowego. Carrefour jest również właścicielem sieci składającej się z 20 centrów handlowych, których łączna powierzchnia wynosi 230 000 GLA oraz posiada ponad 40 stacji paliw. 

Priorytety

Carrefour to sieć spożywcza, która każdego dnia dokłada starań by oferować swoim klientom dużą różnorodność produktów i szerokie możliwości dokonywania zakupów oraz oczywiście najwyższą jakość usług. W tym celu Carrefour Polska buduje i rozwija sklepy o różnych formatach oraz dba o klientów, którzy wybierają sklepy tradycyjne, ale także tych preferujących robienie zakupów przez Internet. Realizując swoją strategię w naszym kraju sieć ta koncentruje się na tych ważnych obszarach swojej działalności: 

Niskie ceny

Carrefour uważa to za swoje DNA i dokłada wielu starań, by jego klienci znaleźli w tych sklepach różnorodne produkty, które jednocześnie będą zachęcały atrakcyjnymi cenami.

Zdrowie

Sieć Carrefour dba o swoją ofertę produktów posiadających prozdrowotne właściwości oraz również dba o edukowanie swoich klientów z zakresu zdrowego sposobu żywienia. Sieć wspiera również największe biegowe wydarzenia w Polsce oraz jest głównym partnerem wyścigu Tour de Pologne.

Jakość

Sieć dba o bezpieczeństwo i jakość towarów, które są sprzedawane w ich sklepach, ale także tych produkowanych pod ich marką. Specjaliści do spraw jakości pracujący dla Carrefour Polska monitorują różne parametry jakości ich produktów na każdym z etapów dystrybucji oraz produkcji. 

Bliskość

Pod tym hasłem nie kryje się tylko ilość sklepów tej marki w naszym kraju oraz ich położenie graficzne, ale także nacisk na jakość obsługi klienta oraz bliskość między tymi grupami. Dobrym źródłem o wiedzy o tradycji wspólnego jedzenia jest pierwsza wydana w naszym kraju ich książka kucharska "Z miłości do Smaku".

Wybór

Carrefour przez cały rok stara się oferować jak najbardziej różnorodną ofertę produktów na rynku, w tym także produktów lokalnych, ekologicznych oraz jakości premium.

Share :

Może Cię zainteresować

Praktyczne rozwiązania od Curver

Wszyscy zdają sobie sprawę, jak istotne jest uporządkowanie przestrzeni. Oprócz zmniejszenia ilości rzeczy...

Carrefour - aplikacja mobilna

Zakupy online dotyczą już także branży spożywczej. Carrefour Polska udostępnia swoim klientom nową opcję...