• Sobota, 21 września 2019r.

Nowa usługa w Carrefour Scan&Go - nowe lokalizacje

Usługa Scan&Go, dostępna dotąd w nielicznych sklepach sieci Carrefour Polska, została rozszerzona i teraz jest dostępna w nowych 28 miastach Polski – pojawiło aż 30 nowych lokalizacji, gdzie można skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania. Ta usługa pozwala na to, aby klient samodzielnie skanował swoje produkty, a następnie szybciej za nie płacił w specjalnie przygotowanych kasach.

Jest to możliwe dzięki aplikacji „Mój Carrefour”. Dużym plusem jest fakt, że produktów nie trzeba wykładać na ladę. Poprzez współpracę z Mastercard i przy płatnościach mobilnych z Masterpass będzie także możliwe uzyskanie eBonu o wartości 10 zł (przy zakupach za przynajmniej 30 zł).

Sieć handlowa Carrefour to pierwsze w Polsce hiper- i supermarkety, które dały klientom możliwość korzystania z usługi Scan&Go w tak szerokim zakresie. Do tej pory działało 5 takich sklepów (od 2017 r. w Warszawie). Teraz będzie działało kolejne 30 – w całym kraju, w 28 miastach.

Carrefour dynamicznie się rozwija, stawia na nowe rozwiązania technologiczne, wdraża technologie cyfrowe, dzięki czemu klienci mogą szybciej i sprawniej robić tam zakupy. Oprócz tego, że usługa została rozszerzona na nowe 28 miast, dochodzi także współpraca z Mastercard w dziedzinie korzystania z portfela elektronicznego Masterpass. Wszystko to ma za zadanie usprawnić robienie zakupów i wpłynąć na zadowolenie klientów.

Usługa Scan&Go ma na celu zmniejszenie kolejek przy kasach, a przez to szybsze obsługiwanie klienta. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne polega na tym, że klient może sam kasować wybrane produkty przy użyciu swojego smartfona. Płatność odbywa się w sposób mobilny. Klient, aby skorzystać z usługi, musi zainstalować w swoim urządzeniu aplikację „Mój Carrefour”. Zakupy polegają na wybraniu tej usługi, przeskanowaniu towarów, otrzymaniu specjalnego kodu, a następnie udaniu się do dedykowanej temu rodzajowi zakupów kasy.

media markt kalisz

Przy kasie należy dokonać płatności w wybrany sposób. Można to zrobić za pomocą karty albo za pomocą elektronicznego portfela Masterpass. Jeśli za zakupy klient zapłaci przynajmniej 30 zł, to otrzyma eBon o wartości 10 zł na następne zakupy. Jest to prezent z okazji wdrożenia nowej usługi przy skorzystaniu z płatności Masterpass.

Nowe markety, które dołączyły do korzystania z usługi, znajdują się w dużych i średnich miastach Polski. Można z niej skorzystać także w niektórych małych miastach. Będą to m.in.: Warszawa, Kraków, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Gliwice, Kalisz, Piła, Jaworzno, Konin, Media Markt Kalisz,  Puławy, Dębica. 

Nowych rozwiązań technologicznych trzeba się nauczyć, dlatego sieć organizuje ekspertów, którzy będą tłumaczyć i zachęcać klientów do korzystania z nowej usługi.

Te zmiany, jakie zachodzą w sieci Carrefour, to odpowiedź na nowoczesne potrzeby konsumentów. Konsumenci potrzebują technologicznych uaktualnień. To dodatkowo sprawia, że Carrefour zyskuje na rynku przewagę nad swoimi konkurentami w branży. W planach sieci jest wprowadzenie usługi Scan&Go we wszystkich hiper- i supermarketach, jakie znajdują się na terenie Polski.

Share :

Może Cię zainteresować

Praktyczne rozwiązania od Curver

Wszyscy zdają sobie sprawę, jak istotne jest uporządkowanie przestrzeni. Oprócz zmniejszenia ilości rzeczy...

Carrefour - kluczowe informacje

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, która pod swoim szyldem posiada 900 działających sklepów w...