• Poniedziałek, 26 sierpnia 2019r.

Praktyczne rozwiązania od Curver

Pojemniki do kuchni

Wszyscy zdają sobie sprawę, jak istotne jest uporządkowanie przestrzeni. Oprócz zmniejszenia ilości rzeczy poprzez wyrzucenie niepotrzebnych konieczne jest również wprowadzenie pojemników, które umożliwią utrzymanie porządku. Takie rozwiązanie jest również niezbędne, jeśli chodzi o przestrzenie firmowe. Idealnie do tego celu nadają się produkty holenderskiej firmy Curver.

W ich ofercie można znaleźć nie tylko standardowe uniwersalne pojemniki plastikowe, ale również kosze i wiadra. Właścicieli ogrodów na pewno zainteresuje oferta ogrodowych mebli. Obecnie Carrefour.pl ma w swojej ofercie wiele produktów firmy Curver, z których warto skorzystać nie tylko w firmie i w domu.

Pojemniki Curver do łazienki

Łazienka to jedno z miejsc, których przestrzeń koniecznie trzeba uporządkować poprzez zastosowanie pojemników Curver. To tam potrzebne są organizery łazienkowe, pozwalające na wygodne porządkowanie większych i mniejszych akcesoriów.

Akcesoria do łazienki

Można znaleźć tam również pojemniki służące do przechowywania kosmetyków. Niezbędne są także kosze na pranie oraz pojemnik, który umożliwi przechowywanie proszku do prania w taki sposób, aby produkt się nie rozsypywał i łatwo było go wyjmować.

Pojemniki do kuchni Curver

W kuchni niezbędne jest wygodne i bezpieczne przechowywanie żywności. Również w tym przypadku firma Curver pozostaje na wysokim poziomie. Warto przy tym zwrócić uwagę na specjalne serie pojemników, służących na przykład do przechowywania świeżego jedzenia (Flexi Chef). Jeśli przechowywanie często trwa dłużej można zaopatrzyć się w produkty z serii Grand Chef lub Smart Fresh. Pojemniki Dry Cube przydadzą się na produkty takie jak kasza czy ryż, a osoby lubiące podróżować chętnie wybiorą zestaw Take Away. Smart Microwave to z kolei nie tylko pojemniki, ale naczynia, w których w odpowiednich warunkach można przygotować żywność.

Oferta firmy Curver w sklepach marki Carrefour.pl na pewno spełni oczekiwania wszystkich osób ceniących zarówno odpowiedni wygląd produktów, jak i ich praktyczne zastosowanie.

Share :

Może Cię zainteresować

Carrefour - kluczowe informacje

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, która pod swoim szyldem posiada 900 działających sklepów w...

Carrefour - aplikacja mobilna

Zakupy online dotyczą już także branży spożywczej. Carrefour Polska udostępnia swoim klientom nową opcję...