• Wtorek, 23 lipca 2019r.

Carrefour - aplikacja mobilna

Zakupy online

Zakupy online dotyczą już także branży spożywczej. Carrefour Polska udostępnia swoim klientom nową opcję zamawiania i raz odbioru zakupów jeszcze szybciej i wygodniej, niż dotychczas. Umożliwia to aplikacja mobilna na smartfony Mój Carrefour. Zakupy mogą być teraz dostarczane jeszcze tego samego dnia, w którym zostały zamówione. Zaprojektowano też coś specjalnie dla zmotoryzowanych klientów - opcję Carrefour Drive, dostępną na razie jedynie w Warszawie.

Opcja mCarrefour

Rozwinięcie menu aplikacji Mój Carrefour pokazuje klientom opcję mCarrefour, która znajduje się w najnowszej wersji aplikacji. Jest tutaj niemal cały asortyment - wszystkie produkty spożywcze oraz niektóre przemysłowe. Nie trzeba już wchodzić na smartfonie w przeglądarkę internetową, by zrobić zakupy online. Teraz wszystko pozwala załatwić wygodna, dostosowana do potrzeb użytkownika aplikacja mobilna. To omnikanałowe środowisko zakupowe to nowa era Carrefoura.

Zakupy z dostawą do domu

źródło: https://tiny.pl/thzvc

Szybka dostawa zamówionych zakupów

Teraz wszystkie zakupy zamówione w panelu mCarrefour do godziny 16:00 zostaną dostarczone do domu jeszcze tego samego dnia. Co więcej, klient może sam wybrać spośród zakresów czasowych, w których może odebrać dostawę. Darmowa dostawa obowiązuje dla zakupów powyżej 120 złotych, poniżej tej kwoty za dowóz należy zapłacić 19,90 zł. To możliwości stworzone dla osób zapracowanych, które nie zawsze mają czas na zakupy w sklepie stacjonarnym.

Opcja Carrefour Drive

W Warszawie można też korzystać z  nowej opcji Carrefour Drive, która pozwala na szybki, osobisty odbiór zakupów. W tym celu trzeba przyjechać do CH Atrium Targówek na ulicy Głębockiej 15. Zakupy można zapakować od razu do bagażnika, bez chodzenia po sklepie i stania w kolejkach do kasy. W punkcie odbioru Drive pracownik Carrefour przyjmuje zamówienie i dostarcza je na jedno ze specjalnie oznakowanych miejsc parkingowych. Carrefour oferuje też swoim zabieganym klientom Coolmaty - niestety, wciąż jedynie na terenie Warszawy. Opcja rozwija się, na razie dostępne jest 26 Coolmatów.

Share :

Może Cię zainteresować