• Poniedziałek, 26 sierpnia 2019r.

Jakość z Natury Carrefour - najważniejsze informacje

Jakość z Natury Carrefour

Do oferty "Jakość z Natury Carrefour" należą wszelkie produkty charakteryzujące się najwyższą jakością oraz niebanalnym smakiem. Wszystkie artykuły produkowane na potrzeby tejże oferty pochodzą od zaufanych i cenionych producentów. "Jakość z Natury Carrefour" to program, który swe początki miał już w 1997 roku i przez cały ten czas współpraca z producentami żywności idzie w dobrym kierunku.

Dla sieci Carrefour najważniejsze jest, aby w przytoczonej ofercie znajdowały się smaczne wyroby od lokalnych producentów.

Produkty sygnowane znakiem "Jakość z Natury Carrefour" pochodzą z poszczególnych regionów Polski, jak i z Europy. Wybór dostawców nie jest dziełem przypadku, bowiem opiera się na rzetelnie wyszukanych partnerach, z którymi nierzadko współpraca trwa już od wielu lat. Dla sieci Carrefour oraz dla producentów bardzo istotna jest zgoda ze środowiskiem naturalnym. Partnerzy dostarczający warzywa i owoce dbają zawsze o naturalny cykl dojrzewania, natomiast hodowcy zwierząt - zapewniają najlepsze warunki dla swoich podopiecznych. Właśnie dzięki staraniom Carrefour oraz producentów żywności, jakość oferowanych produktów stoi na najwyższym poziomie, a smak zadowoli każde podniebienie.

Zdrowe produkty w Carrefour Kraków

Jako że polskie rolnictwo oraz sadownictwo należą do najlepszych, znaczna część artykułów dostarczana jest właśnie z wybranych obszarów naszego kraju. Niestety, nie wszystkie produkty da się wyprodukować w Polsce. W związku z tym konieczna jest także współpraca z zagranicznymi dostawcami. Efektem tego jest szeroka oferta, wśród której znaleźć można np. łososia pochodzącego prosto z norweskich fiordów lub szynkę Serrano, charakterystyczną dla podnóży Pirenejów. Istotnym faktem jest, że każdy jeden produkt posiada indywidualne zeszyty specyfikacji, w których zawarte są wszystkie szczegóły odnośnie produkcji.

Wnioski zatem nasuwają się same - "Jakość z Natury Carrefour" to gwarancja dobrego smaku, ponieważ stosowane są tylko naturalne metody produkcji, w których próżno szukać jakichkolwiek środków chemicznych. Wyselekcjonowani producenci z wieloletnim stażem, którzy swą pracę traktują jako pasję to również ważny element układanki. Jak by tego było mało, przed umieszczeniem produktów na sklepowych półkach wszystkie z nich objęte są kontrolą oraz badaniami, aby jednocześnie były smaczne i zdrowe.

Share :

Może Cię zainteresować

Carrefour - aplikacja mobilna

Zakupy online dotyczą już także branży spożywczej. Carrefour Polska udostępnia swoim klientom nową opcję...